Kitel, bluza kucharska damska lub męska - sklep

Bluza kucharska to nieodzowny element stroju każdego szefa kuchni. Doskonale rozumiemy, jak ważne jest noszenie odpowiedniego stroju w pracy kucharza, dlatego proponujemy naszym Klientom wysokiej jakości ubrania zawodowe. W sklepie Nowex BHP znajdzie się zarówno bluza kucharska damska, jak i męski kitel kucharski.

Bluzy kucharskie na długi i krótki rękaw

Proponowane przez nas bluzy kucharskie damskie oraz męskie są dostępne zarówno w wersji na długi, jak i krótki rękaw. Dzięki temu kucharz może zaopatrzyć się w strój pracowniczy dostosowany do jego potrzeb. Każdy model znajdujący się w naszej ofercie jest zapinany na praktyczne guziki lub napy.

Zachęcamy również do eksperymentowania z różnymi, mniej standardowymi kolorami. Bluza kucharska czarna z pewnością będzie ciekawą propozycją, gdyż prezentuje się niezwykle oryginalnie oraz profesjonalnie. Jeśli zatem interesuje Państwa bluza kucharska, sklep Nowex BHP może zaproponować doskonałe rozwiązania – sprawdzające się zarówno pod kątem wymagań BHP, jak i komfortu, a także nietuzinkowego wyglądu. Ponadto oferowana przez nas bluza kucharska męska ma niezwykle atrakcyjną cenę!

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji